Poszukiwani trafili do zakładu karnego
Nowomiejscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez sąd do obycia kary pozbawienia wolności. 59 i 76-latek ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwa. Obaj zostali doprowadzeni do zakładu karnego.
Wczoraj (11.01.23r.) dzielnicowi z Biskupca na terenie tej gminy zatrzymali 76-letniego mężczyznę, który poszukiwany był przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. Mężczyzna ma spędzić w zakładzie karnym najbliższy rok.
Policjanci wydziału kryminalnego w Nowym Mieście Lubawskim zatrzymali 59-latka, który poszukiwany był przez sąd celem odbycia kary 136 dni pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się.
Obaj mężczyźni jeszcze wczoraj trafili do zakładu karnego.