Podsumowanie weekendu na drogach powiatu
Miniony weekend na naszych drogach był bezpieczny. Policjanci pracowali w piątek tylko przy 4 kolizjach drogowych. Funkcjonariusze wyeliminowali z dalszej jazdy nietrzeźwą rowerzystkę oraz kierującego fordem, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.
W sobotę (11.11.23r.) ok. godz. 8:20 w Łąkorzu dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującą rowerem 65-latkę. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało w organizmie kobiety ponad pół promila alkoholu.
Dwie godziny później ci sami dzielnicowi w Bielicach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. 31-latek miał w organizmie blisko pół promila alkoholu.