Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pirat drogowy ukarany wysokim mandatem

Policjanci z nowomiejskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego fordem, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego. Mężczyzna jechał z prędkością 163 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Pirat drogowy został ukarany mandatem w kwocie 2500 złotych. Wzbogacił się też o 15 punktów karnych. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości.

W niedzielę (11.02.2024r.) funkcjonariusze z ogniwa ruchu drogowego nowomiejskiej komendy Policji na obwodnicy miasta zatrzymali do kontroli forda, którego kierowca jechał z prędkością 163 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Sprawca wykroczenia zgodnie z aktualnym taryfikatorem został ukarany mandatem w kwocie 2500 złotych. Na jego konto wpłynie także 15 punktów karnych.

Pamiętajmy, że nie ma pobłażania dla piratów drogowych. Jazda z nadmierną prędkością jest wciąż najczęstszą przyczyną wypadków na drogach!

Powrót na górę strony