Podsumowanie minionego weekendu na drogach powiatu
W miniony weekend na drogach powiatu nowomiejskiego doszło do 3 zdarzeń drogowych. Policjanci wyeliminowali z dalszej jazdy nietrzeźwego rowerzystę, kierującego volkswagenem, który nie stosował się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kierującego oplem, który rażąco przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym.