Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Nietrzeźwy woźnica sprawcą kolizji
Nowomiejscy policjanci zostali wezwani do kolizji drogowej , która miała miejsce w Jamielniku na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie. Okazało się, że sprawcą zdarzenia był woźnica kierujący zaprzęgiem konnym. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie
-
Pijany kierowca uderzył w ogrodzenie posesji
49- letni mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna uderzył autem w ogrodzenie posesji, twierdził przy tym że to nie on siedział za kierownicą. Policjanci ustalili przebieg zdarzenia i zatrzymali go w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyźnie może grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy nawet na 15 lat. Nie uniknie on także odpowiedzialności za spowodowanie kolizji.