Zapraszamy na Turniej Piłkarski - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na Turniej Piłkarski

W najbliższą sobotę 30 listopada od godz. 9:00 na hali sportowej MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim odbędzie się IV Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lub. W rozgrywkach wezmą udział drużyny reprezentujące policjantów, zaprzyjaźnione służby mundurowe oraz samorząd nowomiejski. Podczas turnieju zbierane będą pieniądze na leczenie małej Julki Rówczyńskiej, 4 - miesiecznej dziewczynki chorej na SMA 1.

 Zapraszamy wszystkich miłośników sportu do obejrzenia IV Turnieju Piłkarskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim i do kibicowania biorącym w nim udział drużynom. Organizatorem turnieju są policyjne związki zawodowe.Turniej ten połączony został z celem charytatywnym, bowiem odbędzie się na nim zbiórka pieniędzy na leczenie małej Julki Rówczyńskiej, 4 miesięcznej mieszkanki naszego miasta chorej na rdzeniowy zanik mięśni.

 

Leczenie małej Julki jest bardzo kosztowne, dlatego policjanci i pracownicy cywilni nowomiejskiej komendy Policji także włączyli się w akcję pomocy i zorganizowali zbiórkę na ten cel.

 

Link do akcji charytatywnej na portalu SiePomaga: tutaj

 

 

 

Link do akcji charytatywnych na FB: tutaj

 

Powrót na górę strony