Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Poniedziałkowy poranek nie dla wszystkich okazał się trzeźwy

  Nowomiejscy policjanci przeprowadzili kolejne działania ukierunkowane na ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących pojazdami będących pod wpływem alkoholu lub podobnie działających środków. Dodatkowe patrole policyjne od wczesnych godzin rannych pojawiły się na naszych drogach sprawdzając trzeźwość w ramach działań „Alkohol i narkotyki”.

 2. kontakt

 3. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 4. Policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju za przestępstwa narkotykowe

  Nowomiejscy kryminalni zatrzymali 33-latka, który posiadał środki odurzające. W trakcie przeszukania jego pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 500 gramów marihuany oraz jedną roślinę w tzw. fazie wzrostu. Mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego usłyszał już zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczenia kraju.

 5. Kierownictwo

 6. Gmina Grodziczno

 7. Rejon I i II

 8. osoby poszukiwanie

  Osoby Poszukiwane przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Mieście Lubawskim

 9. KWP: Dzień Kandydata- dowiedz się jak wygląda rekrutacja do Policji

  W najbliższą sobotę, tj. 20 października 2018 roku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Dzień kandydata". Osoby zainteresowane służbą w Policji mogą dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacji, skorzystać z rad instruktorów i spróbować swoich sił na torze sprawnościowym.

 10. Wydział Kryminalny