Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. kontakt

 3. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 4. Wydział Kryminalny

 5. Najlepsi dzielnicowi z powiatu nowomiejskiego wyłonieni

  Asp. Wiesław Otręba oraz sierż. szt. Mateusz Soter to dzielnicowi, którzy wygrali etap powiatowy konkursu na najlepszego dzielnicowego naszej komendy. Będą teraz reprezentować Komendę Powiatową Policji w Nowym Mieście Lubawskim w wojewódzkim konkursie „Dzielnicowy Roku”. Jest to już XI edycja Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.

 6. Rejon I i II

 7. Wspólne kontrole w ramach działań BUS & TRUCK

  Nowomiejscy policjanci wspólnie z inspektorami transportu drogowego przeprowadzili działania "BUS i TRUCK”. Funkcjonariusze sprawdzali stan techniczny pojazdów ciężarowych, uprawnienia do kierowania, dokumenty wymagane podczas kontroli drogowej, jak również stan trzeźwości kierowców. Wszystko po to by na naszych drogach było bezpiecznie.

 8. Gmina Biskupiec

 9. Trzech mężczyzn podejrzanych o udział w pobiciu zatrzymanych przez nowomiejskich policjantów

  Nowomiejscy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o pobicie. Sprawcy zaatakowali mieszkańca gminy Kurzętnik. Bili go i kopali po całym ciele. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty pobicia. Grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

 10. BUS & TRUCK - ogólnopolskie działania policyjne

  Ogólnopolskie działania Truck&Bus, które 16 maja br. odbędą się w całej Polsce, mają na celu ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy.